Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na kartonu, 44,5 x 32 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Bělocvětov.Zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem rodiny autora.Autor viz T 1/49, Ch 1/124, NEČVU 1/57.